تاریخچه تاسیس و معرفی مرکز

 در نگاهي عميق و در عين حال زيبا، زندگي و خوب زيستن سرمايه اصلي و حق انكارناپذير هر فرد است و سياست حفظ اين سرمايه گرانبها سلامت اوست. امروزه سلامت را فقط نبود بيماري نمي‌دانند؛ بلكه احساس رضايت جسماني، رواني و امنيت اجتماعي را نيز از بخش‌هاي جدايي ناپذير سلامت به شمار مي‌آورند. در اين ميان نقش بي‌بديل دهان و دندان به عنوان نقطه آغازين حفظ سلامت عمومي بدن و چينش و نظم هنرمندانه اعضاي سر و صورت به عنوان تابلوي نمادين سلامت روح و روان هر فرد بسيار مهم بوده، تأمين و نگهداري آن تخصصي خطير و ارزنده است.

مشكلات ذاتي زندگي شهري نظير كمبود وقت، آلودگي هوا، ترافيك سنگين و ... دسترسي آسان به خدمات سلامت دهان و دندان را مشكل ساخته است. اين در حالي است كه اطمينان از كيفيت ارايه اين خدمات،در گير و دار تبليغات فزاينده و اطلاعات پراكنده‌اي كه از مسيرهاي مختلف به شهروندان مي‌رسد، بر مشكلات فوق افزوده است.

درتابستان سال 1393 دکتر پیمان ملکی با همراهی همسرشان سرکار خانم دکتر نیلوفر هدایت، با سابقه‌اي بیش از یک دهه فعاليت در حوزه‌هاي مختلف آموزشي ، درماني و مديريت دندانپزشكي كشور كه درد مشترك بهبود وضعيت سلامت دهان و دندان مردم را به جان دل لمس نموده بودند در كنار هم قرار گرفته، در صدد برآمدندكه با راه‌اندازي مجموعه‌اي منسجم، سلامت مدار و مجهز به پيشرفته‌ترين تكنولوژي‌هاي روز دنيا، امكان ايجاد الگويي متفاوت از سيستم ارائه خدمات در حوزه دندانپزشكي را فراهم آورند.

طراحان این مجموعه اساس نظام ارایه خدمات خود را بر "اصل تمایز" بنا نهاده و همت جمعی خویش را از ابتدا بر مطالعه، طراحی و ایجاد زیرساخت ها متمرکز نموده اند.


 از جمله وجوه تمایز این مرکز می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

-بهره مندی از مجرب ترین و حاذق ترین اساتید و اعضای هیأت علمی دانشکده های دندانپزشکی 

-واحد مدیریت کنترل کیفیت و نظارت بر فرآیندها

-سیستم ساکشن مرکزی و دفع بهداشتی زباله ها

-سیستم مرکزی تولید هوای بهداشتی،تحت کلاس استاندارد مدیکال

-سیستم اطلاعات جامع دندانپزشکی و پرونده الکترونیک مراجعین

-بخش تخصصی تصویربرداری دهان، فک وصورت، مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال

-بخش تخصصی آموزش بهداشت دهان ودندان

-بخش تخصصی تشخیص بیماریهای دهان،فک و صورت

-واحد مدیریت کنترل عفونت و بخش استریلیزاسیون مرکزی

-ارایه کلیه خدمات تخصصی دندانپزشکی در بخش های مجزا و در عین حال تحت مدیریت متمرکز

-سیستم یکپارچه توزیع هوای فشرده با بهره مندی از تکنولوژی لوله کشی چندلایه

تبسم چاره درد است و درمان ...

 دندانپزشکی نوین نه تنها شامل درمان دردها و عفونت های دندانی است بلکه ارائه خدمات درمانی با رویکرد زیبایی را نیز در بر دارد.  درمان به بهترین نحو، زیبائی دربالاترین حد، احترام شایسته، گوش فرادادن به کلیه خواسته های مراجعین در محیطی آرام و صمیمی بهمراه رعایت کلیه موارد استریلیزاسیون و کنترل عفونت، همچنین بهره گیری از تجهیزات مدرن و آخرین تکنولوژی های دندان پزشکی زیبائی و ایمپلنت های دندانی و بکار گیری عالیترین مواد دندان پزشکی از اصول کاری ماست.

شما می توانید ضمن تماس با مرکز دندانپزشکی تبسم از خدماتی مانند: مشاوره رایگان و یا تعیین وقت قبلی برای کلیه امور دندانپزشکی برخوردار شوید.

 همین حالا با ما تماس بگیرید:

32272050-32272051 (026)