مراقبت های پس از درمان زیبایی

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مراقبت های پس از درمان

 به عمده درمان هایی گفته می شود که در ناحیه قدامی فک بالا و پایین و با استفاده از روشها و مواد زیبایی انجام می گیرد. مثل کامپوزیتهای زیبایی، لامینیت ها،، روکش های زیبایی و بستن دیاستم میانی و ...

 

مراقبت های پس از درمان: 

کلیه درمان های زیبایی با توجه به ماهیت و ظرافت شان نیاز به دقت بیشتری جهت حفظ و نگهداری دارند. لذا باید با دقت بیشتری تمیز شوند و از فشارهای زیاد بر روی این دندانها پرهیز گردد.

ونیرهای کامپوزیتی با توجه به ماهیتشان امکان تغییر رنگ دارند. لذا توصیه می شود از کشیدن سیگار و مصرف بی رویه قهوه و چای اجتناب گردد.

تا حد امکان استفاده از دهان شویه های بهداشتی و حاوی کلروهگزیدین (به همراه درمانهای زیبایی) اجتناب نمایید. مگر در مواردی که پزشک توصیه نموده است.

این گونه درمانها باید مرتب توسط پزشک کنترل گردند و در صورت نیاز تغییرات لازم بر روی آنها صورت پذیرد.

بازدید 1605 بار
آخرین ویرایش در یکشنبه, 06 مهر 1393 ساعت 18:38
روابط عمومی کلینیک

سرکار خانم مهندس زنگنه

وبگاه: tabasom-clinic.ir/
محتوای بیشتر در این بخش: « مراقبت های پس از درمان ایمپلنت

تبسم چاره درد است و درمان ...

 دندانپزشکی نوین نه تنها شامل درمان دردها و عفونت های دندانی است بلکه ارائه خدمات درمانی با رویکرد زیبایی را نیز در بر دارد.  درمان به بهترین نحو، زیبائی دربالاترین حد، احترام شایسته، گوش فرادادن به کلیه خواسته های مراجعین در محیطی آرام و صمیمی بهمراه رعایت کلیه موارد استریلیزاسیون و کنترل عفونت، همچنین بهره گیری از تجهیزات مدرن و آخرین تکنولوژی های دندان پزشکی زیبائی و ایمپلنت های دندانی و بکار گیری عالیترین مواد دندان پزشکی از اصول کاری ماست.

شما می توانید ضمن تماس با مرکز دندانپزشکی تبسم از خدماتی مانند: مشاوره رایگان و یا تعیین وقت قبلی برای کلیه امور دندانپزشکی برخوردار شوید.

 همین حالا با ما تماس بگیرید:

32272050-32272051 (026)