اغاز تبلیغات محیطی در سطح گسترده در کرج

با آغاز به کار قریب به یک ماه از بازگشایی کلینیک دندانپزشکی و دندانسازی تبسم ، واحد روابط عمومی این کلینیک با انجام تبلیغات محیطی سعی در معرفی این مرکز به همشهریان محترم کرجی را در دستور کار خود قرار داد.

ادامه مطلب...

بروشور معرفی کلینیک منتشر گردید

روابط عمومی کلینیک دندانپزشکی و دندانسازی تبسم از انتشار نخستین بروشور این مرکز در سال جاری خبر داد . این بروشور در تیراژ 100000 نسخه تولید و جهت آگاهی شهروندان محترم شهرستان کرج توزیع گردید.

ادامه مطلب...

به مناسبت افتتاحیه : مشاوره و ویزیت رایگان

کلینیک دندانپزشکی و دندانسازی تبسم در نظر دارد به مدت دو ماه میزبان بیماران و مراجعین محترم این کلینیک باشد و با مشاوره و ویزیت رایگان پذیرای آنان باشد.

ادامه مطلب...

کلینیک دندانپزشکی تبسم رسماً افتتاح گردید

کلینیک دندانپزشکی و دندانسازی تبسم در مترازی به مساحت 270 متر مربع در مرکز استان البرز بطور رسمی افتتاح و فعالیت خود را آغاز نمود. این کلینیک با مدیریت جنـاب آقای دکتر پیمان ملکی با بیش از 10سال سابقه انجام کارهای درمانی ، آماده ارائه خدمات دندانپزشکی و دندانسازی با کیفیت مطلــوب و رضــایت مندی بیمـاران محتــرم می باشد. 

ادامه مطلب...

تبسم چاره درد است و درمان ...

 دندانپزشکی نوین نه تنها شامل درمان دردها و عفونت های دندانی است بلکه ارائه خدمات درمانی با رویکرد زیبایی را نیز در بر دارد.  درمان به بهترین نحو، زیبائی دربالاترین حد، احترام شایسته، گوش فرادادن به کلیه خواسته های مراجعین در محیطی آرام و صمیمی بهمراه رعایت کلیه موارد استریلیزاسیون و کنترل عفونت، همچنین بهره گیری از تجهیزات مدرن و آخرین تکنولوژی های دندان پزشکی زیبائی و ایمپلنت های دندانی و بکار گیری عالیترین مواد دندان پزشکی از اصول کاری ماست.

شما می توانید ضمن تماس با مرکز دندانپزشکی تبسم از خدماتی مانند: مشاوره رایگان و یا تعیین وقت قبلی برای کلیه امور دندانپزشکی برخوردار شوید.

 همین حالا با ما تماس بگیرید:

32272050-32272051 (026)