به مناسبت افتتاحیه : مشاوره و ویزیت رایگان

به گزارش روابط عمومی کلینیک دندانپزشکی و دندانسازی تبسم ، مدیریت کلینیک جناب دکتر ملکی در ارتباط با این خبر افزود : بعد از ماه ها انتظار برای راه اندازی این مرکز مجهز تصمیم گرفته ایم تا جهت آشنایی هرچه بهتر بیماران و مراجعین یا این مرکز خدمات مشاوره را بصورت رایگان به مدت دو ماه اجرا نماییم .

دکتر ملکی در پایان اظهار داشت : این مرکز تلاش می کند تمام همت خود را در جهت بهبود حال بیماران و رضایت مندی انان از تمامی مراحل درمان در این مرکز به کار گیرد.

 

 

 

تبسم چاره درد است و درمان ...

 دندانپزشکی نوین نه تنها شامل درمان دردها و عفونت های دندانی است بلکه ارائه خدمات درمانی با رویکرد زیبایی را نیز در بر دارد.  درمان به بهترین نحو، زیبائی دربالاترین حد، احترام شایسته، گوش فرادادن به کلیه خواسته های مراجعین در محیطی آرام و صمیمی بهمراه رعایت کلیه موارد استریلیزاسیون و کنترل عفونت، همچنین بهره گیری از تجهیزات مدرن و آخرین تکنولوژی های دندان پزشکی زیبائی و ایمپلنت های دندانی و بکار گیری عالیترین مواد دندان پزشکی از اصول کاری ماست.

شما می توانید ضمن تماس با مرکز دندانپزشکی تبسم از خدماتی مانند: مشاوره رایگان و یا تعیین وقت قبلی برای کلیه امور دندانپزشکی برخوردار شوید.

 همین حالا با ما تماس بگیرید:

32272050-32272051 (026)