اغاز تبلیغات محیطی در سطح گسترده در کرج

به گزارش روابط عمومی کلینیک دندانپزشکی و دندانسازی تبسم ، مدیریت روابط عمومی کلینیک تبسم ، سرکار خانم زنگنه در ارتباط با این خبر اعلام داشت: بعد از راه اندازی موفقیت آمیز این مرکز تصمیم گرفته ایم تا با انجام تبلیغات محیطی اعم از پوستر ، تراکت ، بنرهای تبلیغاتی ، کتابچه های تبلیغاتی ، پیامک های تبلیغاتی و دیگر عناصر موجود در روابط عمومی مدرن امروز ، این مرکز را به صورت کامل معرفی نماید.

مهندس زنگنه در پایان اظهار داشت : این مرکز با تلاش های شبانه روزی کارکنان و پزشکان مجرب سعی دارد بزودی به یکی از قطب های مراکز پزشکی در استان البرز تبدیل گردد.

 

 

 

تبسم چاره درد است و درمان ...

 دندانپزشکی نوین نه تنها شامل درمان دردها و عفونت های دندانی است بلکه ارائه خدمات درمانی با رویکرد زیبایی را نیز در بر دارد.  درمان به بهترین نحو، زیبائی دربالاترین حد، احترام شایسته، گوش فرادادن به کلیه خواسته های مراجعین در محیطی آرام و صمیمی بهمراه رعایت کلیه موارد استریلیزاسیون و کنترل عفونت، همچنین بهره گیری از تجهیزات مدرن و آخرین تکنولوژی های دندان پزشکی زیبائی و ایمپلنت های دندانی و بکار گیری عالیترین مواد دندان پزشکی از اصول کاری ماست.

شما می توانید ضمن تماس با مرکز دندانپزشکی تبسم از خدماتی مانند: مشاوره رایگان و یا تعیین وقت قبلی برای کلیه امور دندانپزشکی برخوردار شوید.

 همین حالا با ما تماس بگیرید:

32272050-32272051 (026)